רישיון A1 – להתחיל לקחת את העצמאות שלכם בידיים

רישיון, בית ספר לנהיגה

אם אתם צריכים או רוצים לעשות רישיון A1 אתם בטח יודעים שיותר לכם לנהוג על כלים שהם עד 400 סמ"ק ובגדול עד 46 כוח סוס לכל היותר. הגיל המינימלי אותו תוכלו להוציא את הרישיון הוא גיל שמונה עשרה אבל בהחלט שתוכלו לגשת למבחן התאוריה בגיל שבע עשרה וחצי. רוצים לדעת איך להוציא את הרישיון במקום הנכון? הנה כמה דברים אודות רישיון אי אחת.
כמו בכל דבר גם כאן יידרש מכם לקחת את מספר השיעורים הנכון כאמור 15 שעות מינימליות של לימוד בכדי להשיג את הרישיון המיוחל. גם כאן חשוב לציין כי לא תוכלו להרכיב נוסעים אחרים בחודשים הראשונים עד שתתייצבו ותדעו את הדברים ואת מה שאתם צריכים לעשות מראש.
התנאים לקבלת רישיון A1 קשורים בבקשה הראשונית עם צילום של תעודת הזהות שלכם. אחר כך חשוב לגשת אל האינטרנט ולמלא הצהרת בריאות בצורה מקוונת ופשוטה והנה זה מתחיל גם אצלכם. באותה הצורה המקוונת אתם צריכים למלא גם את הצהרת הבריאות ולדייק בכל הפרטים.
השלב הנוסף הוא בדיקת ראייה אצל אופטיקאי מטעם משרד התחבורה או לפחות אחד כזה שמורשה. חדות הראייה שתידרש תהיה שש על 12 בעין אחת לכל היותר. כמו כן שדה הראייה האופקי יהיה חייב להיות כ120 מעלות ב2 עיניים.
כמו כן, אם יש ביניכם שנעזרים בעדשות או אפילו במשקפיים זה גם בסדר ובפרט שהם יהיו תמיד בהישג יד כאשר אתם נוהגים. מה עוד חשוב לדעת? אם יש לכם כבר רישיון A2 אתם בהחלט יכולים לוותר על התאוריה ופטורים מכך. כמו כן אם אתם בעלי רישיון נהיגה לרכב פרטי או לקטנוע גם זה מן הסתם יפטור אתכם מעשיית תאוריה. אנשים ללא רישיון יידרשו בכל מצב לעשות תאוריה.
רוצים לצאת לדרך חדשה? הגיע הזמן להתקדם הלאה ולמצוא את מגוון האפשרויות שיוציאו אתכם לדרך חדשה- הפעם עם רישיון נהיגה שיאפשר לכם להגיע בקלות ממקום אחד למקום האחר בקלות ומהירות רבה.